В каталог

Daina Ramata

Latvia
Бизнес коучинг
Лайф коучинг
Обучение коучей
Практика
Язык
Латышский. Английский

Информация о себе

PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA UN IEGUVUMS, IZVĒLOTIES DAINU RAMATU:
Daina ir praktiķe un ikdienā savas zināšanas un pieredzi izmanto reālās darba situācijās. Praktiski pārbaudījusi metodes, kas strādā un kādas pieejas izvēlēties.

- 12 gadu pieredze organizācijās kā mācību un attīstības jomas profesionālim - iegūta praktiska pieredze vadītāju un darbinieku izaugsmes veicināšanā, radot un vadot jēgpilnus mācību un attīstības risinājumus. Pievienotā vērtība – iespēja realizēt klienta situācijai atbilstošu programmu un noderīgus ieteikumus, izprotot reālo organizācijas situāciju, apzinoties efektīvāko pieeju, kam pievērst uzmanību, kādi ir potenciāli riski, barjeras un kļūdas, kas dos vislielāko vērtību.

- 5+ gadu pieredze Swedbank mācību centrā, 3 gadi pārdošanas un vadības kompetenču attīstīšanā apdrošināšanā AAS Balta, 4 gadu prakse kā iekšējam koučam – komandu attīstības vadītājai un 8 gadu pieredze sava uzņēmuma vadīšanā. Pievienotā vērtība – dzīvē izmēģinātas un apstiprinātas metodes, piemēri no prakses un izpratne no dažādiem skatu punktiem.

- Pārdošanā, klientu apkalpošanā pieredze 5 gadi. Kā arī šobrīd ir sava uzņēmuma īpašniece un pati piesaista biznesa klientus atvērtajiem mācību kursiem. Pievienotā vērtība – regulāra prakse ar klientiem, attiecību veidošanu un
pārdošanu sniedz iespēju veidot realitātei atbilstošu saturu, piemērus.

- Biznesa koučs ar 7 gadu stāžu, vairāk kā 750 h praksi, viens no pirmajiem algotiem koučiem Latvijā, 4 gadu pieredze vadot lielformāta (13 dienas 4-5 mēneši) transformējošu koučinga un personīgās efektivitātes programmu vadītājiem, uzņēmējiem “3D koučings biznesā” (www.partnersforprogress.lv), no 2018.gada ICF Latvija valdes locekle. Pievienotā vērtība – prasme pārliecinoši veicināt cilvēku personīgo izaugsmi, attīstību, atraisīt potenciālu, progresa virzīšanu rezultātos. Kā arī integrējot koučinga pieeju, trāpīgāk tiks rosināta dalībnieku domāšana, iemācīšanās un veicināta vēlamo mērķu sasniegšana.

- 10 gadu pieredze mācību programmu satura izstrādē un realizēšanā organizācijās soft skills kompetenču celšanai – par cilvēku par vadības, līderības tēmām, koučinga tēmām, kompetenču celšanu, komunikācijas prasmēm, pārdošanas prasmēm, iekšējo treneru sagatavošanu un mācību veidošanu, prezentēšanu, kā arī pārdošanas, klientu apkalpošanas tēmām (tai skaitā mācību vadīšana iekšējiem treneriem un mentoriem), kā arī radītas pārdošanas konsultantu talantu un vairāku līmeņu attīstības programmas. Pievienotā vērtība – plašs tehniku, metožu klāsts, pārdomāti reāli pielietojami instrumenti, garants spējai realizēt praksē noderīgu programmu dažādas pieredzes, attieksmes darbiniekiem, spēja pielāgoties atbilstoši situācijai un vajadzībām.

- No 2017.gada Sistēmiskās pieejas praktiķe. Pievienotā vērtība – skats no organizācijas kopuma, ietekmes, savstarpējās mijiedarbības faktoriem.

- BNI Latvija biedrs – Pievienotā vērtība – plašs skatījums, dažādība nozaru un tirgus izpratnē, veiksmīgas attiecību veidošanas un tīklošanas kompetence. Visbiežāk dalībnieki par Dainu Ramatu min: zinoša, atvērta, iedvesmojoša, harizmātiska pārliecinoša, parāda iespējas praktiski pielietot iegūtās zināšanas. Mācības pozitīvas, daudz praktiskie uzdevumi, metodes pielietojamas praksē, kas tiešām strādā, teoriju apvieno ar reāliem piemēriem.

Daži no Dainas klientiem:

Стоимость сессии ПЕРСОНАЛЬНОГО КОУЧИНГА

Как добраться

European Coach Federation, Society
Reg. Nr: 50008064961
VAT number: LV50008064961
Address: Jūras iela 30, Carnikava, Ādažu novads, Latvija LV2163.
E-mail: info@eurocoach.eu
Телефон: +371 23 77 33 37